ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    miladebram
    كاربر عادي
    0
    0

Exclamation مشکل در گزارش گیری نرم افزار vb.net با استفاده از کریستال ریپورت

با عرض سلام و خسته نباشید .
    من یک نرم افزار انبارداری و حسابداری نوشتم با زبان vb.netو در نرم افزار و در نرم افزار برای گزارش گیری از نرم افزار کریستال ریپورت استفاده کردم و به دو مشکل برخوردم و ممنون میشم که کمک کنید .
    مشکل اول اینکه زمانی که بر روی چاپ برای گزارش گیری از قسمت فاکتور کلیک میکنم به ارور زیر بر میخورم و این ارور برا موقع اجرا نرم افزار است و موقعی اجرا نرم افزار با خود ویژیال انجام میدم وارد برنامه نویسی صفحه میشه و یک warning میاد که ارور موقع اجرا به شکل زیر است :

و ارور موقع اجرا در ویژیال به شکل زیر است :

ممنون میشم بگین مشکل از کجاست که دچار این ارور میشه نرم افزار .

مشکل دوم هم مربوط به کریستال ریپورت هستش که من روی هر قسمت از برنامه که میخوام گزارش بگیرم هم تو اجرا هم موقع اجرا در ویژیال کل پروژه ارور not respanding میده و مثل شکل زیر

کلا تو هر جا برنامه میخوام گزارش بگیرم به شکل بالا برنامه هنگ میکنه .
    از اطلاعات کلی نرم افزار هم بگم که از sql server 2008 r2 استفاده شده و نرم افزار ویژیال 2010 و کریستال ریپورت 13 و runtime اش کامل نصب کردم . اما این دوتا مشکل رو در نرم افزارام دارم ممنون میشم کمک بفرمایید . با تشکر فراوان از شما
    adminmsp
    مدیر کل و موسس سایت
    759
    465
    وقتی fill ارور میگره و طبق تصویر در ارتباط با دیتابیس مشکلی وجود داره ! برسیش کنید !

برای گزارش سازی کد زیر خیلی ساده عالی هستش !

[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    با M.S.P Soft به دنياي برنامه نويسي وارد شويد[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
  3. 1
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)