ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    javadamirpoor
    كاربر عادي
    3
    0

باز کردن فایل روی ریموت

سلام به همه مهندسای گل
    آقا یه سوال دارم ممنون میشم کمکم کنید.آیا میشه یه برنامه نوشت که یه فایل تکست روی ریموت سیستم رو باز کنیم و بهش دسترسی داشته باشیم؟اگه میشه چه طوری؟
    javadamirpoor
    كاربر عادي
    3
    0
    بابا این همه مهندس تاپ تو این انجمن هست یکی حاضر نیست به منه بی سوات کمک کنه
    rahnema
    كاربر عادي
    0
    6
    دوست عزیز سوال شما مبهم است فایل تکست روی ریموت چه سیستمی ریموتش از چه نوعیه اگر منظورتون ریموت کنترله روی ریموت برنامه رو نمی نویسن روی اون دستگاهی که توسط ریموت خاموش و روشن میشه می نویسن به هر حال سوالتان را کاملتر بیان کنید
  4. 1
    javadamirpoor
    كاربر عادي
    3
    0
    سلام.منظورم از سیستم ریموت یه کامپیوتر دیگه شبکه است.مشکلم برطرف شد.حالا یه مشکل تازه پیدا کردم.این مشکل رو واضح میگم.واسه اینکه برنامه ای رو که نوشتم درست عمل کنه و بتونه فایل تکستی رو که روی یه سیستم دیگه هست باز کنه باید حتما اول به اون سیستم بروز بزنم یعنی آی پیش رو تو خط آدرس مای کامپیوتر بزنیم و بعد یوزر پس سیستم رو وارد کنیم تا فایلای شیر شده ی سیستم که فایل تکستمون هم توشون هست رو باز کنه و بعد برنامه بتونه اون فایل رو باز کنه اگر نه وقتی برنامه رو اجرا میکنم خطای یوزر پس میده.میخوام بدونم راهی هست که بشه وقتی سیستم ما به سیستم دیگه بروز میزنه ازش یوزر پس نخواد و اجازه ورود بده.در ضمن ببخشید شاید سوالاتم یه کم ابتدایی و ناشیانه باشه.من رشتم کامپیوتر نیست.ممنون میشم کمکم کنید
    rahnema
    كاربر عادي
    0
    6
    فکر کنم این مشکل شما رو حل کنه دو تا دکمه هست اولی وصل میشه و دومی قطع می کنه اگه از دکمه دومی استفاده نکنید همچنان متصل به ریموت باقی خواهید ماند

[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
  7. 2
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع