ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    adminmsp
    مدیر کل و موسس سایت
    759
    411

راه های برای پیشرفت در برنامه نویسی!

اگه می خوای یک برنامه نویس خوب بشی باید کتاب های زیادی بخونی ،اموزش ببینی و یا هر چیزی که فکر کنی لازمه مثل این مقاله اما بیشتر افراد علاقه ای به کتاب خواندن ندارند حتی خود من. من ترجیح می دم که عملی کار کنم تا این که کتاب بخونم یا اموزش ببینم یا چیز های مثل این.
    قسمت غیر معمول این هست که باید بخونی و به خوندن ادامه بدی حتی اگه تو رو اذیت کنه.
    بگزریم، وقتی که من شروع کردم به برنامه نویسی با زبان پاسکال نا امید شدم وقتی که فهمیدم این زبان فایل کمک نداره و کتابچه راهنما ندارد و فایل کمک جا مانده است .
    پس چه کار کردم یه کتاب درباره پاسکال خریدم اون کتاب خیلی به من کمک کرد اما نه کاملا چرا ؟ مشکل این بود که من کامپیوتر شخصی برای خودم نداشتم در ان زمان من فقط یک دانش اموز هستم و قیمت کامپیوتر تفریبا 45 تا 50 هست ددر فیلیپین که من حتی 5 تا هم ندارم.
    مشکا اصلی این هست که مدرسه ی ما کامپیوتر کافی برای 30 دانش اموز نداره . اگه خوب یادم بیاد ما فقط 15 کامپیوتر داریم و زمان ما محدود است .
    ولی از زمانی که شور و انگیزه و یا هر چیزی که هست رو پیدا کردم معلم ما اجازا داد تا از کامپیوتر خارج از برنامه استفاده کنم در ازای نگه داری از کامپیوتر اموزشگاه.
    در این زمان ما به اینترنت دسترسی نداشتیم نه به خاطر عصر حجر بلکه به خاطر این که هر مدرسه در فیلیپین پشت فنااوری های جدید هست.اگر من فقط به اینترنت دسترسی داشتم شاید چیزی بیشتر از الان یاد می گرفتم.
    بنابراین درس این است که باید از هر زمان استفاده کنی !!!

نصیحت من به دانش جویان .....
    زمان می گذرد و با کمبود منابع در این زمان مشکلات حل شد کامپیوتر خیلی ارزان شد که حتی دبستانی ها نیز می توانند بخرند با دسترسی به اینترنت.
    تنها مشکلی که شما با ان مواجه می شوید این است که به چه صورت زمان خود را مدیریت کنید تا زبان برنامه نویسی را که دوست دارید بخوتنید .

این راهنما های ساده را دنبال کنید :
    خریدن کتاب
    اموزش های انلاین
    اختصاص حداقل دو ساعت در روز
    یادگیری زبان تا زمانی که انرا کامل یاد بگیرید
    و سئوال پرسیدن در اینترنت

مترجم : محمد نجفی
    با M.S.P Soft به دنياي برنامه نويسي وارد شويد[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
  2. 1
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع