ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    adminmsp
    مدیر کل و موسس سایت
    759
    432

ام اس پی سافت 2 ساله شد!

[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    امروز 7 اسفند سال 1391است، دو سال گذشت! دو سال پر فراز و نشیب ، دو سال سال در کنار شما همراهان و اینک دومین سال فعالیت ام اس پی سافت را جشن می گیریم!و وارد سال سوم میشویم.
    دقیقا دو سال پیش در چنین روزی بود که تصمیم گرفیم سایت ام اس پی سافت را تاسیس کنیم! در این دوسالی در خدمت شما بودیم سعی کردیم بهترین باشیم نه برای خومون برای شما برای شما همراهان برای شما دوستانی که ام اس پی سافت را یاری کردید .سعی کردیم بهترین باشیم در زمینه فعالیت تخصصی خود یعنی برنامه نویسی و اموزش ان و همواره کوشش ما بر این بوده تا در اولین هدف خود که همان ارتقا دانش فنی کاربران و کمک به انها در کلیه زمینه و زبان های مختلف بود قدم برداریم تا بتوانیم در زمینه کمکی به شما کرده باشیم.
    در این دو سال همواره تلاش نموده ایم که در راستای رضایت و نیاز بازدیدکننده هایمان قدم بگذاریم و امیدواریم که توانسته باشیم جایگاه کوچکی را در دنیای مجازی شما داشته باشیم. هم اکنون مفتخریم که ام اس پی سافت از لحاظ آمار بازدید رتبه مناسبی را بدست اورد چون بیشتر بازدید کنندگان ما افرادی در رده سنی خاصی هستند.در این مدت امکانات زیادی بر روی سایت اضافه شد که سعی مردیم همه و همه به نفع شما دوستان باشد ابتدا سیستم ثبت عضویت هوشمند را پیاده سازی کردیم که باز هم سیستمی نبود که دست سو استفاده گران را از سایت کوتاه کند البته تا حدی بعد از مدتی به این فکر افتادیم که که سیستمی که در حال حاضر مشاهده میکند جهت عضویت در سایت پیاده کنیم که دست خیلی ها نیز کوتاه شد!
    تشکر میکنیم از دوستانی بدون هیچ چشم داشتی مقالات و پروژه های خودشون رو برای ارسال میکردن که دوستان نیز استفاده کنند.ممنون و خسته نباشید از دوستانی که ما را در این دوسال همراهی کردند دوستان و اعضا و مدیران انجمن همه و همه!
    به مناسبت دومین سال تولد ام اس پی سافت به 2 نفر از کاربران انجمن ام اس پی سافت که بهترین پیشنهاد برای ادامه و گسترش خدمات سایت ارائه دهند، هدایایی تقدیم می گردد. (یکی از پکهای فروشگاه سایت) با مراجعه به این صفحه ضمن شرکت در جشن تولد 2 سالگی سایت، نظر و پیشنهاد خود را اعلام نمایید.

پست ها بعد از تایید توسط مدیر نمایش داده خواهند شد!
    با M.S.P Soft به دنياي برنامه نويسي وارد شويد[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
  2. 2
    halalabad
    مدیر بخش
    12
    22
    جناب شریفی واقعا خسته نباشید تبریک میگم!فعلا نظری در مورده گسترش و بهبود ندارم چون چیزی ندیدم همه چی عالی بوده!فکر میکنم اگر به فکرم رسید مطرح میکنم!
    به امید موفقیت بیشتر!
  4. 1
    smail_tj
    كاربر عادي
    1
    35
    پیشنهاد درباره بهتر شدن سایت

ضمن تبریک و خسته نباشید خدمت برنامه نویسان پر تلاش سایت ام اس پی سافت
    سالی که گذشت برای ما در کنار شما بسیار خوش گذشت خیلی چیزا رو یاد نداشتیم در کنار شما یاد گرفتیم . خیلی اشتباهاتو انجام می دادیم در کنار شما همشون رفع شد.
    من به نوبه خود برای بهتر شدن و ادامه کار سایت پیشنهادات زیر را ارائه می دهم :
    1- آموزش ها و سورس های زبان های Open source را بیشتر در سایت بگنجانید ( آموزش Wordprees،Joomla،DotnetNukeو.....|)
    2-برای هر بخش تو انجمن یه مدیر تعیین کنید تا بتونه از بهم ریختگی انجمن جلوگیری بشه و باعث بهروری بیشتر اعضا میشه.
    3- من بارها دیدم تو انجمن کسانی ثبت نام کردند که طرف اصلا نمی دونه زبان برنامه نویسی چیه مثلا تو فیلد زبان مورد علاقه نوشته "آذری" این مطمئن باشید هیچ وقت ذهنش به برنامه نویسی خطور نکرده به نظرم در ثبت نام تو انجمن این مورد را برای کامنت بزارید و اجازه ندهید هر کسی ثبت نام کند منظورم این است که این انجمن تخصصیه درسته پس بزارید همین جور تخصصی باشه برای این کار باید در ثبت نام تو انجمن تجدید نظر کنید و یک فیلد به عنوان مدرک بزارید تا بچه هایی که فقط مدرک فوق دیپلم به بالا (در رشته های فنی و مهندسی ) دارند بتونند ثبت نام کنند. تا زبان هم دیگه رو بهتر بدونند.
    4- گذاشتن کلاس فقط مختص برنامه نویسی به زبان #C از طرف اعضا محدود نباشد به همه اعضا بگین آقا اگه کسی تو زمینه خاصی تخصص داره بیاد کلاس مجازی بزاره به شدت جواب میده و بازدید کننده هم خوب میاد.
    5-ثبت نام تو انجمنو درست کنید.چون من خودم هر گاه می خواستم ثبت نام کنم بدجور به پرسش تصادفی گیر میداد شاید کاربری متخصص باشه بیاد یه بار ثبت نام کند دید نمیشه دیگه نمیاد .

دیگه به ذهنم نمیرسه
    خدا قوت
  6. 2
    Prof.MohammadGh
    Moderator
    9
    184
    سلام عليکم به دوستان عزيز و مسعود جان

راستش فکر نميکردم MSPsoft دوساله است فکر ميکردم کم کمش 5 سالي ميشه که افتتاح شده.
    من هم تبريک ميگم.

همگي موفق باشيد

Info بسمه تعالي

1.از عناوين مناسبي براي ايجاد تاپيکها استفاده کنيد.
    2.اگر پستي برايتان مفيد بود فقط از دکمه ي تشکر آن پست استفاده کنيد.

To Contact Me:[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]

8. 2
    mahdiehgol
    كاربر عادي
    0
    1
    سلام دوستان خوبم میدونم خدارو شکرایران مااز نظر برنامه نویسی واقعا داره پیشرفت می کنه منم خیلی خوشحالم ازاین بابت واز اقای شریفی پور تشکر می کنم که یکی از بانی های این پیشرفتن من یه نظر دارم درمورد پیشرفت سایت امیدوارم بتونه به دوستان گل برنامه نویس کمکی بشه البته خودمم چون تو کار برنامه نویسی ام همیشه این نیازو حس کردم اینکه یه چت روم به این سایت اضافه بشه که برای گفتگو فقط درمورد برنامه نویسی باشه چون خیلی وقتا خودم به مشکلی بر خوردم کسی نبوده ازش بپرسم یا زیاد تو برنامه نویسی مهارت موردنیاز منو نداشتن بنظرم اگه این چت روم وجود داشته باشه خیلیا مشکل منو دارن و میان از این سایت استفاده می کنن. بازم تشکر ویژه دارم از تمام دوستانی که زحمت می کشن و به ما در برنامه نویسی کمک می کنن.
  10. 1
    Prof.MohammadGh
    Moderator
    9
    184
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiehgol [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    سلام دوستان خوبم میدونم خدارو شکرایران مااز نظر برنامه نویسی واقعا داره پیشرفت می کنه منم خیلی خوشحالم ازاین بابت واز اقای شریفی پور تشکر می کنم که یکی از بانی های این پیشرفتن من یه نظر دارم درمورد پیشرفت سایت امیدوارم بتونه به دوستان گل برنامه نویس کمکی بشه البته خودمم چون تو کار برنامه نویسی ام همیشه این نیازو حس کردم اینکه یه چت روم به این سایت اضافه بشه که برای گفتگو فقط درمورد برنامه نویسی باشه چون خیلی وقتا خودم به مشکلی بر خوردم کسی نبوده ازش بپرسم یا زیاد تو برنامه نویسی مهارت موردنیاز منو نداشتن بنظرم اگه این چت روم وجود داشته باشه خیلیا مشکل منو دارن و میان از این سایت استفاده می کنن. بازم تشکر ویژه دارم از تمام دوستانی که زحمت می کشن و به ما در برنامه نویسی کمک می کنن.
    سلام عليکم خدمت شما دوست عزيز
    ببينيد اين رو توي اکثر انجمن ها مطرح ميکنند ولي اگه چت روم ايجاد بشه،به نظر شما انجمن نميخوابه!!! انجمن بهتر از چت روم هستش زيرا:
    1. مطالب براي راهنمايي ديگر دوستان ذخيره ميشه
    2. فرصت ارسال پاسخ و حل مشکل به خوبي فراهم ميشه
    3. از اسپم ها جلوگيري ميشه
    4. ...

موفق باشيد

Info بسمه تعالي

1.از عناوين مناسبي براي ايجاد تاپيکها استفاده کنيد.
    2.اگر پستي برايتان مفيد بود فقط از دکمه ي تشکر آن پست استفاده کنيد.

To Contact Me:[برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]

12. 2
    k_hashemi
    كاربر عادي
    11
    2
    با سلام
    ضمن تبریک جشن دوسالگی انجمن ، واقعا از مدیران این انجمن بخصوص جناب شریفی متشکرم.
    امیدوارم خداوند همیشه یارو یاورتان باشد.چنان که همیشه یار و یاور ما بوده اید.
    با اجازه بزرگان به نوبه خود چند انتقاد و پیشنهادی دارم که امیدوارم مفید واقع بشوند...
    1 : کلا با بحث چتروم مخالم...و با جناب Prof.MohammadGh کاملا موافق هستم .علاوه بر اینها ، از جدیدت انجمن کاسته میشود.
    2 : تالاری درخصوص رایانش ابری راه اندازی کنید.این بحث یکی از بحث های داغ امروز هست ولی متاسفانه کمتر کسی دراین باره می داند و جای خالی این مبحث ((جذاب و پر بار ))اینجا بسیار حس میشود.ضمن اینکه منابع فارسی در این خصوص کم و محدود می باشد.
    3 : مدیران فعال برای تالار ها انتخاب شود .
    4 :اگر هم درخصوص رایانش ابری و زیرشاخه هایش تالاری برگزار شد مطالب ، از ترجمه شده مقالات و رفرنس های خارجی و یا از تجربیات مدیران باشد تا مطالب بروز و تازگی داشته باشد.(اکثر سایتهایی که در باره ی این موضوع مطلب نوشته اند بیشتر کپی - پیست بوده است (یعنی تکراری و بسیار مقدماتی و مبتدی).امیدوارم مثل تمامی بحث های این انجمن ، تازگی و منحصر به فرد بودن در این مورد هم رعایت شود .
    5 : برای هر تالار به صورت دوره ای ( 3 الی 5 ماهه) آموزش های مجازی برگذار شود مانند (آموزش ... از مبتدی تا پیشرفته).با این که میدانم اینکار نیرو و وقت زیاد و برنامه ریزی دقیق میخواهد ولی کاری مفیدو منحصر به این انجمن خواهد بود ومطمعن هستم که اعضای انجمن هم استقبال بیشتری خواهند کرد.چون مطالب تکراری و موضوعات پراکنده در هرجای این دنیای مجازی پیدا میشود.ولی در علم کامپیوتر بیشتر از تعاریف و چهارچوب ، تجربه و ریزه کاری ها است که تفاوت و پیشرفت را میسر میسازد.
    (البته این دوره ها بهتر است بصورت مالتی مدیا باشد تا نوشته . یا حتی میتواند ترجمه فیلمهای آموزشی زبان اصلی باشد .).خلاصه چیزی که متفاوت باشه و تفاوت را در اینجا ایجاد کند.
    ایده زیاد هست ولی ممکن بودنشان همان طور که عرض کردم زمان و نیروی زیادی میخواهد .امیدوارم که حداقل مورد 5و4 مورد تایید قرار بگیرد
    همیشه شاد و سبز بمانید .
    با تشکر
    هاشمی
  14. 2
    civilan
    كاربر عادي
    0
    1
    بسیار عالی بود
    متشکر از فعالیت تون
  16. 1
    nastaran100
    كاربر عادي
    0
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط k_hashemi [برای نمایش لینک باید عضو شوید. ]
    با سلام
    ضمن تبریک جشن دوسالگی انجمن ، واقعا از مدیران این انجمن بخصوص جناب شریفی متشکرم.
    امیدوارم خداوند همیشه یارو یاورتان باشد.چنان که همیشه یار و یاور ما بوده اید.
    با اجازه بزرگان به نوبه خود چند انتقاد و پیشنهادی دارم که امیدوارم مفید واقع بشوند...
    1 : کلا با بحث چتروم مخالم...و با جناب Prof.MohammadGh کاملا موافق هستم .علاوه بر اینها ، از جدیدت انجمن کاسته میشود.
    2 : تالاری درخصوص رایانش ابری راه اندازی کنید.این بحث یکی از بحث های داغ امروز هست ولی متاسفانه کمتر کسی دراین باره می داند و جای خالی این مبحث ((جذاب و پر بار ))اینجا بسیار حس میشود.ضمن اینکه منابع فارسی در این خصوص کم و محدود می باشد.
    3 : مدیران فعال برای تالار ها انتخاب شود .
    4 :اگر هم درخصوص رایانش ابری و زیرشاخه هایش تالاری برگزار شد مطالب ، از ترجمه شده مقالات و رفرنس های خارجی و یا از تجربیات مدیران باشد تا مطالب بروز و تازگی داشته باشد.(اکثر سایتهایی که در باره ی این موضوع مطلب نوشته اند بیشتر کپی - پیست بوده است (یعنی تکراری و بسیار مقدماتی و مبتدی).امیدوارم مثل تمامی بحث های این انجمن ، تازگی و منحصر به فرد بودن در این مورد هم رعایت شود .
    5 : برای هر تالار به صورت دوره ای ( 3 الی 5 ماهه) آموزش های مجازی برگذار شود مانند (آموزش ... از مبتدی تا پیشرفته).با این که میدانم اینکار نیرو و وقت زیاد و برنامه ریزی دقیق میخواهد ولی کاری مفیدو منحصر به این انجمن خواهد بود ومطمعن هستم که اعضای انجمن هم استقبال بیشتری خواهند کرد.چون مطالب تکراری و موضوعات پراکنده در هرجای این دنیای مجازی پیدا میشود.ولی در علم کامپیوتر بیشتر از تعاریف و چهارچوب ، تجربه و ریزه کاری ها است که تفاوت و پیشرفت را میسر میسازد.
    (البته این دوره ها بهتر است بصورت مالتی مدیا باشد تا نوشته . یا حتی میتواند ترجمه فیلمهای آموزشی زبان اصلی باشد .).خلاصه چیزی که متفاوت باشه و تفاوت را در اینجا ایجاد کند.
    ایده زیاد هست ولی ممکن بودنشان همان طور که عرض کردم زمان و نیروی زیادی میخواهد .امیدوارم که حداقل مورد 5و4 مورد تایید قرار بگیرد
    همیشه شاد و سبز بمانید .
    با تشکر
    هاشمی
    مرسی واقعا عالیه
    nastaran100
    كاربر عادي
    0
    0
    مرسی واقعا عالیه
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع