ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

View RSS Feed

mr.mousa

نحوه تشخیص دستگاه فلزیاب حرفه ای از دیگر فلزیاب ها

امتیاز به این نوشته
توسط mr.mousa مورخ 2018-06-06 در 10:24 AM (317 نمایش ها)
[QUOTE=mr.mousa;9997][URL="https://www.myfelezyab.com/"]فلزیاب[/URL] حرفه*ای در نوع عملیات برای تجسس هدف اصلی یا طلا یا برای نقطه زنی در شرایط تصویری نیازی به حضور یا وجود کویل یا لوپ با سیم پیچ نداشته و دارای سنسور مادون قرمز یا سنسورالتراسونیک یا سنسور نوری حرارتی میباشد.
فلزیاب حرفه*ای دارای صدا

فلزیاب حرفه*ای یا رادار زمین دستی حرفه ای یا معدن یاب حرفه ای که دارای صدا میباشد باید دارای تنظیمات مربوط به صدا در وضعیت تغییر نوع صدا بصورت دستی توسط اپراتور فلزیاب باشد و فلزیاب حرفه ای یا رادار زمینی دستی حرفه ای یا معدن یاب حرفه ای دارای صدا دارای تنظیمات صدا بصورت تند و بم و تیک تیک میباشد و نوع صدا را میتواند اپراتور با کلید PU/TON تعیین نموده و با تن اجاست TONE ADJUST وضعیت صدا زمینه را تغییرات داده تا بهترین صدا زمینه در آن محدوده بدست آورد.
پیشرفته ترین فلزیاب

پیشرفته ترین فلزیاب یا فلزیاب حرفه*ای PROFESSIONAL در نوع طراحی مدار خود میتواند از باتری های کوچک نیز بهره ببرد زیرا قطعات الکترونیک جدید بسیار کوچک و با توان بالا و کارایی با کیفیت خوب میباشد و عملکرد قطعات الکترونیک جدید که در دستگاه فلزیاب حرفه ای پیشرفته فرکانسی بکار برده می شود به نسبت نوع و مدل خود بسیار قوی تر عمل نموده و دارای ابعاد کوچکتر به نسبت دیگر فلزیاب های مغناطیسی میباشد و از آنجا که در فلزیاب های فرکانسی طبق اصول رادار میتوان از کویل یا لوپ بهره نبرده و سنسورهایی با عملکرد جریان فرکانس عمل مینماید حمل و نقل آن نیز آسان تر است.
فلزیاب حرفه*ای

فلزیاب حرفه*ای پیشرفته که از دسته جدیدترین فلزیاب ها میباشد دارای مدار الکترونیکی ردیاب یا شعاع زن آنتنی با فلزیاب تصویری به همراه هم در یک مدار طراحی شده است و توان آن برای تشخیص اهداف بالا در زمینه تفکیک DISCRIMINATION طلا ، نقره ، مس ، روی ، آهن ، نیکل و کروم بسیار دقیق میباشد.

البته فلزیاب فوق حرفه*ای پیشرفته نیز در نوع فلزیاب تصویری و آنتنی یا فلزیاب ترکیبی یا فلزیاب چند منظوره نیز به بازار فلزیاب ارائه میگردد که دارای انواع سنسور با توان عملیاتی فرکانس و تشعشعات الکترومغناطیس میباشد و همین نوع سیستم فرکانسی میتواند با کویل یا لوپ سیم پیچ دار نیز بصورت مجزا یا همراه سنسور نوری حرارتی یا سنسور مادون قرمز یا سنسور التراسونیک عمل نماید.
انواع فلزیاب حرفه*ای

فوق پیشرفته ترین فلزیاب های امروزه در دنیا از نوع فلزیاب های فرکانسی ، فرکانس القایی ، فلزیاب جذبی و رادار زمینی دستی با تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X میباشد.
قدرت فلزیاب حرفه*ای

قدرت فلزیاب حرفه ای یا رادار زمینی دستی یا معدن یاب به نوع آن بستگی دارد ولی قدرت فلزیاب حرفه ای به داشتن اطلاعات از نوع عملکرد فلزیاب نیز وابسته است و کار کردن با یک فلزیاب حرفه ای باید با دقت به انجام برسد زیرا یک فلزیاب حرفه ای برای کار حرفه ای طراحی شده است و کار فلزیاب حرفه ای به مراحل دقیق شرایط تشخیص هدف به نسبت نوع مواد معدنی و منابع صحنه کار و وضعیت آلیاژ هدف وابسته است و این ایجاد ارتباط به قدرت کار اپراتور فلزیاب یا رادار زمینی دستی یا معدن یاب وابسته است.

منبع: [URL="https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%81%D9%84%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%A8_%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87%E2%80%8C%D8%A7%DB%8C"]ویکی پدیا[/URL][/QUOTE]
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظر


Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0 RC 2