ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

View RSS Feed

darbeamn

انواع درب ضد سرقت

امتیاز به این نوشته
توسط darbeamn مورخ 2018-07-21 در 02:28 PM (457 نمایش ها)
انواع درب ضد سرقت

در حال حاضر بیشترین درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران از کشورهای ترکیه و چین وارد شده است که در سال های اخیر با وارد کردن قطعات درب های ضد سرقت در ایران ، شرکتهای ایرانی نیز موفق به ساخت این گونه درب ها با کیفیت قابل مشاهده ای شده اند .

درب های ضد سرقت از درون با لوله های فولادی مسلح شده است و تفاوت های بسیار زیادی در سبک طراحی و تولید با در های آپارتمانی معمولی دارد . درب های معمولی به دلیل شکننده بودن و عدم مقاومت در برابر ضربه حتی اگر کاملا از جنس فولاد هم باشند براحتی از ناحیه لولا می توان آنها را باز کرد در حالی که درب های ضد سرقت را نمیتوان از طریق بریدن لولا باز کرد .

در اینجا به بررسی تفاوت های میان درب های ضد سرقت ترک و چین میپردازیم و از جهات مختلف آن ها را با هم مقایسه می کنیم :
تفاوت ظاهری درب های ضدسرقت

اولین تفاوت درب های ضد سرقت در نوع چهارچوب*های آن*ها دیده می*شود. چهارچوب*های درب*های ضد سرقت چین تخت و اختلاف سطح کمی بین سطح بیرونی چارچوب و لنگه درب ضد سرقت وجود دارد، در صورتی که این اختلاف سطح در درب*های ضد سرقت ترک بیشتر است.

دومین تفاوت آن ها در لولاهای درب*های ضد سرقت چین و ترکیه می*باشد.لولای درب*های ضد سرقت چینی مخفی است اما لولای درب*های ضد سرقت ترک از سمت داخل قابل مشاهده است.

ضمنا لولا ها در درب های ضد سرقت چینی و ترک با یکدیگر متفاوت هستند .

سومین تفاوت در رویه لنگه درب*های ضد سرقت ترکیه ای و چینی می*باشد.رویه نهایی درب*های ضد سرقت چین یا فلز با رنگ کوره*ای طرح چوب هستند و یا HDF رنگ شده و در بعضی موارد درب ضدسرقت چینی فلزی با روکش PVC نیز دیده می*شود . اما رویه درب*های ضد سرقت ترک به دو دسته MDF روکش طبیعی چوب و یا MDF روکش PVC تقسیم می*شوند.

لازم به ذکر است که بیشتر درب*های ضد سرقت چینی موجود در بازار ایران، فلز با رنگ کوره*ای طرح چوب می*باشد.
تفاوت کیفیتی درب های ضدسرقت

شاید اولین تفاوتی که در ذهن مشتریان شکل بگیرد کیفیت پایین درب ضد سرقت چین نسبت به درب ضد سرقت ترکیه باشد که در این مورد با توجه به کیفیت اجناس چینی و ترک موجود در بازار ایران، می توان به خریدار درب ضد سرقت حق داد که چنین تصوری را داشته باشد.

از لحاظ کیفی می توان گفت که همان طور که می دانیم در خصوص محصولات چینی درجه کیفیت متفاوت بوده و هر محصول چینی دارای چندین نوع درجه از لحاظ کیفی هستند که در خصوص درب های ضد سرقت نیز این چنین است و در مواردی درب های چینی از کیفیت بالاتری نسبت به درب های ترک برخوردارند و در مواردی نیز بر عکس میباشد که باید با توجه به محل نصب درب نوع و کیفیت درب را انتخاب کرد.

بنابراین لزوما نمی*توان گفت که کیفیت درب* ضد سرقت چینی از درب* ضد سرقت ترکیه پایین*تر است. درب*های ضد سرقت چینی با روکش HDF معمولا از کیفیت خوبی برخوردار هستند و نسبت به برخی از درب*های ساخت ترکیه که در بازار ایران وجود دارد، گران*تر نیز هستند.
تفاوت قیمت درب های ضدسرقت

در یک رده بندی کلی و به عنوان قیمت کف می*توان درب*های ضد سرقت چینی موجود در بازار را ارزان *ترین، درب*های ضد سرقت ایرانی را در رنج متوسط و درب*های ضد سرقت ترک را گران *ترین درب*های موجود در بازار ایران دانست .

به طور خلاصه درب ضد سرقت دارای انواع مختلف است و در بازار ایران به صورت سه دسته اصلی عرضه می شود که شامل : درب ضد سرقت ترک، درب ضد سرقت چینی و درب ضد سرقت ایرانی است . در میان این انواع، درب ضد سرقت ترک هم ازنظر کیفیت و هم از نظر قیمت در مقام بالاتری نسبت به سایرین قرار دارد. البته درب ضد سرقت ایرانی نیز از لحاظ ظاهری و کیفیت تا حد زیادی مشابه نمونه ترکیه ای آن است اما قیمت آن نسبت به درب ضد سرقت ترک پایین تر است. نوع چینی درب ضد سرقت ارزان ترین آنها است. البته این به معنی بی کیفیت بودن درب ضد سرقت چینی نیست. نکته مهمی که باید در مورد درب های ضد سرقت ایرانی بدانید این است که این درب ها می توانند دقیقا مطابق خواسته شما ساخته شوند یعنی امکان سفارش این درب ها مطابق با نیاز شما وجود دارد.
منبع : [URL="http://darbeamn.ir"]درب ضد سرقت[/URL]
برچسب ها: درب ضد سرقت ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظر


Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0 RC 2