ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

View RSS Feed

behnam 71

نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد فرزندان وظیفه 98-99

امتیاز به این نوشته
توسط behnam 71 مورخ 2019-05-20 در 03:26 PM (305 نمایش ها)
نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد فرزندان وظیفه 98-99
از آن جایی که [URL="https://www.derakhte-danesh.com/%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D8%B4%D8%A7%D9%87%D8%AF-98/%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA/"]نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد فرزندان وظیفه 98[/URL] و حضور در جبهه به گونه ایست که داوطلبان می توانند از سهمیه آزاد و سهمیه بنیادی برخوردار گردند .داوطلبینی که شرایط دانش آموزان شاهد و ایثارگر را دارند می بایست حتما مطابق با امتیاز بندی و سهمیه بنیادی که مربوط به دانش آموزان شاهد و ایثار گر می باشد که در ادامه بدان خواهیم پرداخت عمل نمایند. نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد شامل مواردیست که در زیر بدان اشاره شده است که توصیه می شود دانش آموزان شاهد و ایثارگر در صورت داشتن امتیاز مربوط به دانش آموزان شاهد و ایثارگر نسبت به وارد نمودن امتیاز بنیادی در سایت سجا اقدام نمایند .

و همینطور نحوه امتیاز بندی ثبت نام مدارس شاهد برای سهمیه بنیادی به گونه ایست که دانش آموزان شاهد و ایثارگر از شانس قبولی بیشتری برخوردارند . البته با توجه به امتیازات غیر بنیادی نیز دانش آموزان از شانس قبولی برای مدارس شاهد برخوردارند.

نحوه ثبت نام مدارس شاهد 98

نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد برای فرزند نظامی یا وظیفه به ازای حضور در مناطق عملیاتی جبهه چگونه است ؟
البته شایان ذکر است که به ازای حضور در مناطق عملیاتی از تاریخ اول مهر67 به بعد حداکثر 60 ماه به ازای هر ماه 1.5 امتیاز تعلق می گیرد .

داوطلبان می بایست در صورت داشتن این امتیازمر بوط به حضور در مناطق عملیاتی نسبت به وارد نمودن امتیاز بنیادی در سایت سجا اقدام نمایند .

نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد برای فرزند نظامی یا وظیفه به ازای حضور در مناطق امنیتی جبهه چگونه است ؟
با توجه به این که به ازای حضور در مناطق امنیتی از تاریخ اول مهر67 به بعد حداکثر90 ماه به ازای هر ماه 2 امتیاز تعلق می گیرد .

داوطلبان می بایست در صورت داشتن این امتیازمر بوط به حضور در مناطق امنیتی نسبت به وارد نمودن امتیاز بنیادی در سایت سجا اقدام نمایند.

نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد برای فرزند نظامی یا وظیفه به ازای حضور در جبهه و مناطق جنگی چگونه است ؟
و نیز به ازای حضور در جبهه و مناطق جنگی در هشت سال دفاع مقدس(شهریور59 تا شهریور67) حداکثر96 ماه هر ماه15 امتیاز تعلق می گیرد .

داوطلبان می بایست در صورت داشتن این امتیازمر بوط به حضور در جبهه و مناطق جنگی نسبت به وارد نمودن امتیاز بنیادی در سایت سجا اقدام نمایند.

نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد برای فرزند جهادگر و رزمنده بسیجی به ازای خدمت بسیجیان در جبهه 8 سال دفاع مقدس چگونه است ؟
به ازای خدمت بسیجیان در جبهه 8 سال دفاع مقدس
(شهریور59 تا شهریور67) حداکثر96 ماه هر ماه30 امتیاز تعلق می گیرد .

داوطلبان می بایست در صورت داشتن این امتیازمر بوط به خدمت بسیجیان در جبهه 8 سال دفاع مقدس نسبت به وارد نمودن امتیاز بنیادی در سایت سجا اقدام نمایند.

نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد برای فرزند رزمنده جبهه مقاومت چگونه است ؟
و نیز فرزند رزمنده جبهه مقاومت می تواند به ازای هر ماه 30 امتیاز بگیرد . .

داوطلبان می بایست در صورت داشتن این امتیازمر بوط به فرزند رزمنده جبهه مقاومت نسبت به وارد نمودن امتیاز بنیادی در سایت سجا اقدام نمایند.

نحوه امتیاز بندی مدارس شاهد ویژه ایثارگران برای حضور در مناطق امنیتی ( شمال غرب ایران ) چگونه است ؟
به ازای حضور در مناطق امنیتی ( شمال غرب ایران ) ویژه ایثارگران از تاریخ 1/1/58 لغایت 31/6/59 ( به مدت 18 ماه ) هر ماه 15 امتیاز تعلق می گیرد .

داوطلبان می بایست در صورت داشتن این امتیازویژه ایثارگران به ازای حضور در مناطق امنیتی ( شمال غرب ایران ) جبهه مقاومت نسبت به وارد نمودن امتیاز بنیادی در سایت سجا اقدام نمایند.

نحوه امتیاز بندی فرزند یا نوه خیر مدرسه ساز چگونه است ؟
دانش آموزان در صورت ارائه گواهی صادره در سال جاری از اداره کل نوسازی مدارس استان و تائید کتبی ستاد اجرایی شاهد استان ( سال جاری ) حداکثر 140 امتیاز می توانند با الویت احداث مدارس شاهد بگیرند .

دانش آموزان جهت بهره مندی از امتیاز این بند در سامانه سجا شاهد درخت دانش می توانند با ارائه مدارک به کارشناسی شاهد منطقه شهرستان مراجعه نمایند

نظر


Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0 RC 2