ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

View RSS Feed

arg89

پنج مزیت نرم افزار crm برای توزیع کننده*ها

امتیاز به این نوشته
توسط arg89 مورخ 2019-03-18 در 03:29 PM (347 نمایش ها)
پنج مزیت نرم افزار CRM برای توزیع کننده*ها
سیستم*های مدیریت روابط مشتری (CRM) به*سرعت درحال تبدیل به روشی مهم برای بسیاری از شرکت*ها (در اشکال و ابعاد مختلف) است. سیستم مدیریت روابط مشتری راه آسانی برای شرکت*هاست تا بتوانند در حیطه کاری*شان سرآمد باشند و مشتریان خود را حفظ کنند. بنابراین مزیت*های بیشمار نرم افزار CRM نشان می*دهد که همه کسب*وکار*ها باید از این نرم افزار استفاده کنند. به خصوص نیاز به [SIZE=5][COLOR="#0000CD"][URL="https://parmisoft.com/products/crm/"]نرم افزار CRM[/URL][/COLOR][/SIZE] برای توزیع کننده*ها بیشتر به چشم می*آید.

این شرکت*ها گونه خاصی هستند و از آنجایی که پایگاه مشتری*شان تقریباً در عرض یک شب به فناوری تغییر رویکرد می*دهند، مشکلات و چالش*هایی متفاوت با دیگر شرکت*ها دارند. این شرکت*ها کالاها را به خرده*فروشان، دلالان، عمده*فروشان یا حتی به*صورت مستقیم به کاربران نهایی توزیع می*کنند اما در نهایت موضوع اصلی رضایت مشتری است و همیشه هم همین*طور خواهد بود. تعداد بیشماری توزیع*کننده در بازار وجود دارد و اگر مشتریان کاملاً از سطح خدمات یک شرکت راضی نباشند، قبل از این*که شرکت خبردار شود در این رقابت خواهد باخت.

CRM سطح جذب قابل توجهی برای توزیع*کننده*ها به ارمغان می*آورد، به فروشندگان کمک می*کند فرصت*طلب شوند و باعث می*شود اعضای تیم شرکت به جای اینکه مثل سابق طبق دستورات معامله عمل کنند و رویکردی کنش*گرانه داشته باشند، به*صورت پیش*کنش و فعالانه کار کنند.

فروشنده*ها فکر می*کنند نرم افزارهای CRM فقط راه دیگری برای مدیران است تا بتوانند نقش قدرتمندان را بازی کنند و زمام فروشندگان را به دست بگیرند اما برخلاف این باور، این سیستم*ها برای توزیع*کننده*ها مزایای بسیاری دارند. وقتی اهمیت نرم افزار CRM برایتان آشکار شود و به ابزار فوق*العاده*ای برای فروشندگان*تان تبدیل شود، آن*ها در عجب خواهند بود که قبلاً بدون این سیستم چه کار می*کردند؟CRM برای توزیع*کننده*هامزایای CRM
ما بعضی از برترین مزایایی که راه*حل CRM خوب برایت شرکت*های توزیع دارند را جمع*آوری کرده*ایم تا بتوانید با استفاده از آن*ها به اهداف شرکتتان برسید.

خدمات مشتری

صرفه*جویی در زمان و کار

افزایش بینش

خلق فروشندگانی درخشان

ارتباط داخلیخدمات مشتری
خدمات مشتری کار آسانی نیست. اگر به راحتی و با استفاده از داشبوردها و کارت*های حافظه تمام اطلاعات مشتری را (یعنی همه چیز را از فروش*های اعتباری گرفته تا سفارش*های قبلی*شان یا مشکلات و شکایاتی که بعد از خرید داشته*اند) در دسترس داشته باشید، می*توانید با استفاده از آن*ها تمام تماس*هایتان با مشتری را موثر*تر کنید. این اطلاعات باید به همه افراد کسب*وکار، از کارکنان انبار گرفته تا کارمندان بخش مالی، بازاریابی، فروشندگان و مدیران نشان داده شوند.


صرفه*جویی در زمان و کار
بسیاری از شرکت*های توزیع برای خدمت*رسانی به مشتریانشان همچنان متکی به فرایند*های دستی هستند و از پرونده*های بیشمار و کاغذهای روی هم تلنبار شده استفاده می*کنند. با اجرای یک [SIZE=5][COLOR="#0000CD"][URL="https://parmisoft.com/products/crm/"]نرم افزار CRM[/URL][/COLOR][/SIZE] ساده می*توان این کار*های خسته*کننده را به*صورت اتوماتیک و راحت انجام داد. با معرفی راه*حل CRM شرکت*ها می*توانند بهره*وری*شان را افزایش دهند و در مدت زمان تهیه گزارش از مشتری صرفه*جویی کنند. شرکت*هایی که از این فناوری استفاده می*کنند، قبل از اینکه حتی متوجه آن شوند، خواهند دید که زمان کمتری را صرف مدیریت می*کنند و بیشتر وقتشان را در حال فروش هستند. یکی از مزیت*های نرم افزار CRM که فروشندگان به*طور حتم از آن برخورد می*شوند، همین است.برای مطالعه*ی ادامه*ی متن به [URL="https://parmisoft.com/5-benefits-of-crm-for-distributors/"]نرم افزار CRM برای توزیع کننده*ها [/URL]در سایت پارمیسافت مراجعه کنید.
برچسب ها: نرم افزار crm ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظر


Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0 RC 2