ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

View RSS Feed

achil

تامین انرژی لازم برای درب اتوماتیک با انرژی خورشیدی

امتیاز به این نوشته
توسط achil مورخ 2019-05-15 در 07:19 PM (7 نمایش ها)
مساحتی به اندازه 185،000 مترمربع از مواد، تکنولوژی*ها و سیستم*ها می*باشد. حدود 25 زمین فوتبال برای ارائه پیشرفته*ترین تکنولوژی*ها در صنعت بین*المللی ساخت و ساز در نظر گرفته شد. در پنج بخش قسمت*های اصلی نمایشگاه را به با هم نگاه می*کنیم. در بخش*هایی به بررسی چوب، قفل/اتصالات /امنیت، سیستم*های ساختمانی و تکنولوژی خورشیدی می*پردازد.
چوب
استفاده از این ماده متنوع (چندکاره) به صورت گسترده*ای در درب اتوماتیک شیشه ای در حال افزایش است. در سال گذشته، فروش صنعت چوب از فروش چوب در ساختمان سازی تا 2/1 درصد و فروش صنعت مواد بر پایه چوب تا 4/3 درصد افزایش را برای آنها ثبت کرده*اند. به همین خاطر automatic door برخی از پیشرفت*های جدید را در بخش*های مربوط به کالاهای چوبی، ساختمان*های چوبی، نمای ساختمان و همچنین استفاده*های داخلی مانند پله*ها، پوشش کف و لوازم جانبی دیگر را به نمایش گذاشت.
یکی دیگر از موضوعات، موضوع مدرن*سازی خانه*های پیش ساخته بود – به ویژه که در راستای اجرای مقررات سخت*گیرانه* برای حفظ انرژی طراحی شده *بودند. در بسیاری از موارد خانه*ها به زیر بار استفاده از اسکلت*های چوبی رفته اند. برای دلایل سلامت و ثبات ساختار، از مواد عایق نسوز چوب – فیبر سازگار با محیط زیست برای دیوارهای جدید استفاده می*کردند.
چوب همچنین می*تواند پوششی برای کف به حساب بیاید. به گفته مایکل اشمیت، رئیس انجمن صنایع پارکت آلمان درب اتوماتیک با ترکیبی از سیستم*های گرمایشی کف و پارکت*های کفپوش – به ویژه بلوط – می*توان خانه را به خوبی از سرمای زمستان حفاظت کرد. دِرِک – اُو کِلاس مدیرعامل فورنیه + ناتور درب اتوماتیک شیشه ای ابتکار عملی را در استفاده از روکش (جلا) برای ساخت داخل خانه را به این صورت توضیح می*دهد که :"الوارهای درخت، جادویی هستند که می*توانید آن را در اتاق*های پروژه شوایتزر هیپوتکار بانک در لنزبرگ که در گِهری آگ، سال گذشته ساخته شده است، احساس کنید". روزِر آگ برای مساحتی بیش از 1،500 مترمربع از روکش خاکستر خام زیتون برای خلق محیطی زیبا و مدرن در شرکت سنتی آلمان درب اتوماتیک شیشه ای استفاده کرد.

تعداد سرقت*ها در سال 2015 تا 10 درصد افزایش داشته است. پس مقاومت در برابر شکسته شدن در از اهمیت بالایی در توسعه و اصلاح محصول برخوردار است. درصد زیادی از سرقت*ها با استفاده از وسایل مناسب موجود، کاهش یافته است، که همین نکته حاکی از اهمیت ویژه حفاظت بیشتر درب اتوماتیک است.
هنگامیکه بحث اتصالات درب اتوماتیک مطرح می*شود، نکته باریک و ظریفی را در پی دارد: در بسیاری از موارد اتصالات درب اتوماتیک به طور کامل توسط درب*ها و پنجره*هایی که با آنها سازگار هستند، پوشیده می*شوند و راه*حل*های پیچیده معماری را برای سازنده ممکن می*سازند. حتی سیستم*های مکانیکی میزان تلاشی که برای بازکردن درب*های بزرگ آسان باز شو نیاز است را بدون استفاده از سیستم الکترونیکی درب اتوماتیک شیشه ای ، بهینه می*کنند که مخصوصاً در ساختمان*های بزرگ و بدون مانع نقش بسیار مهمی را ایفا می*کنند. همچنان تمایلی برای حرکت به سوی درب*های اتوماتیک وجود دارد که علاوه بر راحتی و ایمنی، مصرف انرژی را نیز بهینه می*کند. علاوه بر آخرین راه*حل*هایی که برای سیستم*های ضدنفوذ، سیستم*های کنترل قابل دسترس و لوازم جانبی که در BAU مطرح شد، همچنین اطلاعاتی نیز در مورد اتصالات، قفل*ها، سیلندرها، لولاها و آرام*بندهای درب*ها نیز در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفت.
انرژی، سیستم*های ساختمانی، تکنولوژی خورشیدی
مقررات سختگیرانه*ایی در رابطه با بهره*وری انرژی – مانند مواردی که در دستورالعمل بهره*وری انرژی 2016 درب اتوماتیک آمده است – سبب شد تا استفاده از انرژی*های تجدیدپذیر بسیار اجتناب*ناپذیر شده است. در این زمینه، بخش تکنولوژی خورشیدی، طیف وسیعی از جدیدترین تحولات را به نمایش خواهد گذاشت. برای مثال، نسل جدید سلول*های خورشیدی و انواع ماژول*ها – سلول*های PERC، ماژول*های شیشه-شیشه و ماژول*هایی با کارآیی بالا – به طور قابل ملاحظه*ایی بهره*وری انرژی را افزایش داده*اند.
تقاضا برای واحدهای ذخیره*کننده انرژی خورشیدی افزایش یافته است،این دسته از واحدها برای تولید برق استفاده می*شوند و نسبت به زمان منعطف هستند، و دولت آلمان مردم را تشویق به خرید این واحدهای ذخیره*سازی می*کند. تحت عنوان "انرژی*های تجدیدپذیر هوشمند" شبکه*های هوشمند و دیجیتالیزه شده*ای از PV گیاهان و واحدهای ذخیره*سازی در حال گسترش است : در نتیجه شاهد رشد مستقل شرکت*ها درب اتوماتیک شیشه ای هستیم.

تکنولوژی خورشیدی همچنین در ترکیب با سایر روش*های تولید برق درب اتوماتیک، گزینه*های زیادی را مطرح و ارائه می*کند. به عنوان مثال، ادغام نیروگاه*های فتوولتائیک در پارک*های بادی موجود، استفادة کارآمدتری را از شبکه*های قدرت موجود در تغذیه متعادل برق به شبکه را تضمین می*کنند. علاوه بر موضوعاتی مانند ساختمان خورشیدی و انرژی حرارتی خورشیدی، بازدیدکنندگان میتوانند از آخرین پیشرفت*ها در بخش*های گرمایشی، تهویه‎ها و تکنولوژی*های هواساز نیز مطلع شوند.
واحدهای ذخیره انرژی خورشیدی در حال محبوب*تر شدن هستند: آنها اجازه استفاده انعطاف*پذیری از الکتریسته تولید شده را با توجه به زمان را می*دهند.
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0 RC 2